MFBInvest
2019. november 12., kedd
  • hu
  • en
Nagykontrasztos nézet A+

ÁLLÁS

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó tőke befektetések bonyolításával foglalkozó

MFB Invest Befektetési és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Könyvelő

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Beérkező számlák könyvelése, számítógépes rendszerbe való felvezetése

- Vevői számlák könyvelése

- Banki bizonylatok könyvelése

- Analitikus nyilvántartások vezetése

- Havi zárási feladatokban részvétel

- Eseti kimutatások, riportok készítése

- Speciális adatszolgáltatási, adminisztrációs feladatok

Elvárások:

Tudás, végzettség

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat

  • Excel gyakorlati ismeret

Elvárt kompetenciák

- Problémamegoldó készség

- Proaktív szemlélet

- Precizitás

- Felelősségtudat

- Kommunikációs készség

Mit ajánlunk:

- Versenyképes juttatási csomag

- Szakmai tapasztalatok elmélyítésének lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el pályázatát a munkakör megjelölésével 2019. november 30. napjáig a karrier@mfbinvest.hu e-mail címre.

Szenior Befektetési Menedzser

Feladatok:

  • Szakmai elemzések készítése, a befektetési és reorganizációs piac elemzése, változásainak nyomon követése, ügyletek felkutatása
  • Befektetési projektek előkészítése, koordinálása, kapcsolattartás a céltársaságok menedzsmentjével, külső szakértőkkel
  • Üzleti tervek elemzése, értékelése, átvilágítások irányítása
  • Befektetési előterjesztések készítése, javaslattétel a befektetési struktúrára
  • Aktív tulajdonosi képviselet a portfóliótársaságok testületeiben

Elvárások:

Tanulmányok

  • felsőfokú végzettség, közgazdasági vagy pénzügyi szakirányú

Technikai kompetenciák

  • minimum 5 éves befektetési, pénzintézeti, pénzügyi-gazdasági területen szerzett munkatapasztalat, melyből előnyt jelent piacon és a kockázati tőke portfólió kezelésében/befektetési lehetőségek elemzésében és portfólió vállalatokkal történő együttműködésben szerzett tapasztalat
  • széles kapcsolati háló a befektetési piacon
  • vállalkozások működésében/működtetésében szerzett tapasztalat
  • pénzügyi mutatók gyakorlati ismerete és ezek elemzésében szerzett tapasztalat
  • alapvető befektetési, cégértékelési és cégjogi ismeretek
  • aktív, felsőfokú angol nyelvismeret

Viselkedési kompetenciák

  • kiváló tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • eredményorientált hozzáállás
  • vállalkozói szemlélet
  • dinamizmus, pozitív szemlélet
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség
  • jó együttműködési készség
  • angol nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag